جهت درخواست تکنسین برای نمایندگی پکیج بوتان با شماره 02128427492 تماس حاصل نمایید. در کمتر از 24 دقیقه تکنسین‌های اسنو سرویس 24 در محل حضور پیدا می‌کنند.

شرکت بوتان یکی از برندهای قدیمی و معتبر ایرانی است که از سال ۱۳۳۸ فعالیت خود را در کشور آغاز کرد و در مدت‌زمان کوتاهی توانست تبدیل به یکی از برندهای مشهور و حرفه‌ای ایرانی شود.

سال به سال شاهد پیشرفت‌های چشمگیری توسط شرکت بوتان بودیم و این برند قدیمی با ارائه خدمات مختلف توانست محبوبیت خود را چندین و چند برابر کند. در این مطلب نگاهی به نمایندگی پکیج بوتان و خدمات پس از فروش این شرکت می‌اندازیم، پس با ما همراه باشید تا در رابطه با ویژگی‌های مهم نمایندگی پکیج بوتان توضیحاتی را ارائه دهیم.

ارائه خدمات گسترده

یکی از ویژگی‌های بسیار مهمی که نمایندگی پکیج بوتان و خدمات پس از فروش این شرکت دارد، گستردگی خدمات است.

در حال حاضر بیش از ۶۰۰۰ سرویس‌کار و نصاب مجاز به‌عنوان نمایندگی پکیج بوتان در ۶۵۰ شهر در حال فعالیت و ارائه خدمات به مشتریان هستند.

این به آن معنا است که اگر به هر دلیلی با محصول خریداری‌شده از برند بوتان به مشکل برخوردید، به‌راحتی می‌توانید با نمایندگی‌های این شرکت در سراسر کشور تماس گرفته و برای حل مشکل خود اقدام کنید.

به دلیل داشتن نمایندگی‌های مختلف در سراسر کشور پس از ثبت درخواست به‌سرعت سرویس‌کار به درب منزل شما آمده و اقدام به حل مشکل می‌کند.

زنجیره توزیع قطعات یدکی استاندارد در سراسر کشور

ویژگی دیگری که نمایندگی پکیج بوتان دارد این است که شاهد ارائه بهترین قطعات یدکی روز دنیا با بالاترین استاندارد به نمایندگی‌های این شرکت در سراسر کشور هستیم.

این یعنی در هر جای ایران که باشید به‌راحتی می‌توانید از بهترین قطعات یدکی استاندارد استفاده کنید. تعمیرکاران شرکت بوتان تمام تلاش خود را می‌کنند تا با استفاده از این قطعات بهترین خدمات و فرایند تعمیرات را به مشتریان ارائه دهند.

معرفی خدمات بوتان و انواع خدمات قابل‌ارائه به مشتریان

نمایندگی پکیج بوتان به‌عنوان بزرگ‌ترین شبکه خدمات مشتریان در سراسر کشور شناخته می‌شود. همچنین نمایندگی پکیج بوتان دارای استاندارد ملی خدمات مشتریان، استاندارد ارزیابی رضایت مشتری و استاندارد رسیدگی به شکایات مشتری است.

نکته مهم این است که تعمیرکاران و سرویس‌کارانی که به‌عنوان نمایندگی پکیج بوتان در سراسر کشور فعالیت می‌کنند، موظف به حضور در کلاس‌های آموزشی دوره‌ای برای به‌روزرسانی و ارتقا سطح مهارت هستند.

شرکت بوتان اقدام به ارائه خدمات مختلفی قبل، حین و پس از خرید محصول می‌کند. از سوی دیگر تأمین و عرضه قطعات استاندارد محصولات تا ۱۰ سال پس از تولید نیز توسط این شرکت صورت می‌گیرد.

از مهم‌ترین خدماتی که توسط نمایندگی پکیج بوتان به مشتریان ارائه می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره

کرد:

داشتن ویژگی‌های مختلف و ارائه خدمات متنوع است که باعث شده تا نمایندگی پکیج بوتان به‌عنوان یکی از بهترین نمایندگی هایی‌ها در بین شرکت‌های فعال در حوزه تولید وسایل گرمایشی شناخته شود و افرادی که اقدام به خرید محصول از برند بوتان می‌کنند، در رابطه با خدمات پس از فروش و پشتیبانی محصولات این شرکت هیچ نگرانی نداشته باشند.