خانه » خدمات اسنو سرویس 24 » تعمیر کولرگازی ? نمایندگی خدمات و سرویس » تعمیر کولرگازی پنجره‌ای خدمات و سرویس

برای خدمات سرویس و تعمیر کولرگازی پنجره‌ای تماس بگیرید.

برای خدمات سرویس و تعمیر کولرگازی پنجره‌ای تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر کولرگازی پنجره‌ای

در این بخش از خدمات اسنو سرویس 24 قرار است درباره یکی از مسائل بسیار مهم، یعنی خدمات سرویس و تعمیر کولرگازی پنجره‌ای صحبت کنیم.
اگر تصمیم به تعمیر و سرویس کولرگازی پنجره‌ای خود دارید، حتماً این کار را با دقت بسیاری انجام دهید؛ ممکن است با کوچک‌ترین اشتباهی در خدمات مربوط به کولرهای پنجره‌ای، هزینه اضافی تعمیرات مجدد برای شما ایجاد شود. بنابرای توجه کنید افرادی را که به‌عنوان تعمیرکار کولرهای پنجره‌ای به‌کار می‌گیرید، باید از تجربه و تخصص بالایی برخوردار باشد. پیشنهاد ما برای افرادی که احتیاج به خدمات مربوط به کولرهای گازی پنجره‌ای در تهران دارند، مجموعه  اسنو سرویس ۲۴ است. این افراد می‌توانند بدون محدودیت زمانی، تخصص خود را برای خدمت به تهرانیان عزیز به‌کار بگیرند. در ادامه، بیشتر درباره کولرهای گازی پنجره‌ای صحبت می‌کنیم.
 
 

کولرگازی پنجره‌ای چیست؟!

مهم‌ترین نکته‌ای که می‌توان درباره کولرگازی پنجره‌ای بیان کرد، موقعیت نصب کردن آن‌ها است که قابلیت نصب بر پنجره‌ها را داشته باشند. به‌طورکلی، علت نام‌گذاری آن‌ها نیز می‌تواند همین موضوع باشد. 

ویژگی دیگر کولرگازی پنجره‌ای که در همه آن‌ها مشترک است، قرار گرفتن تمام اجزای این کولرهای جالب، در یک یونولیت مخصوص است. اجزایی که در این یونولیت قرارگرفته است، شامل تمامی وسایل الکترونیکی و یا مکانیکی است. این یونولیت به دو بخش، که بخشی از آن درون ساختمان و بخش دیگر خارج از ساختمان واقع‌شده است.

در سیستم‌های تهویه مطبوع، کولرگازی پنجره‌ای به‌عنوان یکی از ساده‌ترین کولرها محسوب می‌شود. ساختمان آن‌ها با اجزایی شامل موتور فن، اپراتور، پنل کولر، فن پروپلر، کندانسور، کمپرسور، فن دمنده و کویل‌های سرمایی ساخته‌شده است. 

این کولرها با توجه به هزینه‌های پایینی که در بر دارند و سادگی در نصبشان، توانسته‌اند بین خانواده‌ها، محبوبیت بسیار زیادی پیدا کنند. برخی از این سیستم‌های گازی، به‌عنوان وسیله‌ای برای دو فصل استفاده می‌شوند؛ بنابراین در شرایط حرارتی و برودتی فعالیت دارند. مصرف انرژی پایینی که کولرگازی پنجره‌ای دارد، مهم‌ترین ویژگی برای آن است که مزیت بسیار بزرگی محسوب می‌شود.

نصب کولرگازی پنجره‌ای

در ابتدا مهم‌ترین امری که برای نصب کولرهای گازی پنجره‌ای دارای اهمیت است، انتخاب نقطه مناسبی برای محل نصب آن‌هاست. محل مناسب برای نصب آن‌ها پنجره‌های کشویی عمودی است که می‌توند مکان خوبی باشد. 

نکته دیگری که حتماً باید درباره نصب کولرگازی پنجره‌ای به آن توجه شود، جریان امن برقی است؛ به‌گونه‌ای که مورداستفاده سایر وسایل برقی قرار نگیرد. توجه کنید که جریان برقی برای چنین کولرهایی باید قابل‌اطمینان باشد. 

به‌عنوان مکان مناسبی که باید برای کولرهای پنجره‌ای در نظر بگیرید، دقت کنید که در اطراف این کولر پنجره‌ای، چه از داخل ساختمان و چه از خارج، مانع خاصی وجود نداشته باشد.

حتماً باید به این نکته اشاره‌کنیم که کولرهای گازی می‌توانند در مرکز منزل شما واقع شوند و سایر نقاط خانه را خنک کنند. بنابراین سعی کنید اولویت قرارگیری آن‌ها را برای مکان‌های پراهمیت منزل در نظر بگیرید. درصورتی‌که تصمیم به نصب کولرگازی پنجره‌ای در تهران گرفته‌اید، مجموعه اسنو سرویس ۲۴ و متخصصانشان در این زمینه، می‌توانند راهنمای نصب کولرها در هر ساعتی از شبانه‌روز باشند.

تعمیر کولرگازی پنجره‌ای

درصورتی‌که تجربه استفاده از کولرهای گازی پنجره‌ای را داشته باشید، شاید پس از مدتی ایرادات مختلفی را در آن‌ها مشاهده کرده باشید. مشکلات مربوط به کولرگازی پنجره‌ای در تهران می‌تواند به‌وسیله متخصصان اسنو سرویس ۲۴، برطرف شود. 
ازجمله مسائلی که ممکن است با به وجود آمدن در کولرهای گازی پنجره‌ای، صاحبان را کلافه کند، خاموش شدن ناگهانی آن‌هاست. 
در برخی از مواقع چنین کولرهایی خنکای سابق را ندارند قدرت برودتی کمی از خود بروز می‌دهند. در گرمای تابستان چنین مشکلی می‌تواند صاحبان کولرها را خسته و کلافه کند و به تعمیر احتیاج دارد.
با اشکالات مختلف در ترموستات کولرگازی پنجره‌ای ممکن است این کولرها دچار یخ‌زدگی شوند. یکی دیگر از دلایل یخ‌زدگی کولرهای پنجره‌ای ایراد در فن‌های آن‌هاست. به‌طور کلی سعی کنید برای تعمیر چنین کولرهایی، ریسک تعمیر کردن به‌تنهایی و یا کمک گرفتن از افراد غیرحرفه‌ای را نپذیرید. این کار مهارت خاصی احتیاج دارد و باید افراد حرفه‌ای به شما کمک کنند تا تعمیرات مربوط به کولرهای پنجره‌ای به‌طور اساسی انجام‌شده و مشکلات آن‌ها برطرف شوند.

سرویس‌های کولر‌های گازی پنجره‌ای

کولرگازی پنجره‌ای همانند سایر کولرهای گازی، احتیاج به سرویس کردن و یا چک کردن‌های دائم را دارند. بنابراین فراموش نکنید که پس از مدتی استفاده از کولرهای گازی پنجره‌ای، باید آن‌ها را بررسی کرده و به سرویس کردن آن‌ها بپردازید. 
برخی از امور مربوط به سرویس کولرهای گازی پنجره‌ای، شامل نشت‌یابی، شارژ مبرد، شست و شوی سیکل و ایجاد فشار در آن می‌شود. در صورت تمایل برای کمک گرفتن درباره انجام این امور نیز اسنو سرویس ۲۴ به کمک شما خواهد آمد. 
تمیز کردن فیلترهای هوا، بررسی کویل‌های کندانسورها و خنک‌کننده، تمیز کردن آب مخزن و پنل بیرونی کولرهای گازی از جمله مسائلی است که باید به آن توجه کافی شود. در این زمینه راهنماهای اسنو سوریس ۲۴، می‌توانند به شما در جهت سرویس کولرگازی پنجره‌ای در تهران توضیح داده و راهنمایی کنند. این افراد متخصص در این مجموعه، در هر ساعتی از شبانه‌روز، هم می‌توانند سرویس کردن سیستم کولرهای شمارا بر عهده بگیرند و هم راهنمایی‌های لازم را برای انجام به‌موقع و صحیح آن در تهران به شما یادآورر شوند.

شارژ کولرگازی پنجره‌ای

برخی از مواقع، خنک نکردن کولرگازی پنجره‌ای، ممکن است به خاطر کاهش شارژ آن و یا نشتی گاز باشد. پس از یافتن نشتی کولرهای گازی پنجره‌ای حتی اگر در کوچک‌ترین اندازه باشد، باید برطرف شود و سپس  گاز به سیستم وارد گردد. برای شارژ کردن کولرهای گازی افراد مختصص را برگزیده و به همین منظور برای یافتن نشتی اقدام فرمایید.
 
 

سخن پایانی

با توجه به سخنان گفته‌شده و توضیح درباره کولرهای گازی پنجره‌ای، اطلاعات مختصر و مفیدی درباره آن‌ها به‌دست آوردید. نوید این را به شما بدهیم که نگران تعمیر کردن، سرویس و یا شارژ کردن سیستم‌های کولرگازی پنجره‌ای خود نباشید. چراکه متخصصین ما در مجموعه اسنو سرویس ۲۴، هرزمانی که شما اراده کرده باشید، می‌توانند به شما در این زمینه یاری رسانند؛ بنابراین از تخصص و حرفه افراد ما در مجموعه اسنو سرویس ۲۴ غافل نشوید.

تمامی خدمات مربوط به تعمیر کولر گازی اسنو سرویس 24