خانه » خدمات اسنو سرویس 24 » تعمیر کولرگازی ? نمایندگی خدمات و سرویس » تعمیر کولرگازی پرتابل خدمات و سرویس

برای خدمات سرویس و تعمیر کولرگازی پرتابل تماس بگیرید.

برای خدمات سرویس و تعمیر کولرگازی پرتابل تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر کولرگازی پرتابل

در این بخش از مقالات اسنو سرویس ۲۴ ، به بررسی یکی از پرکاربردترین مسائل در زمره کولرهای گازی پرداخته‌ایم. کولرگازی پرتابل یکی از انواع پرطرفدار کولر است که با توجه به ساختار ساده آن، خدمات مربوط به آن می‌تواند به نسبت سایر کولرهای گازی، ساده‌تر باشد. بااین‌حال، حتی در این مورد نیز، باید توجه داشته باشیم که تخصص و مهارت حرف اول را می‌زند. به همین دلیل باید انواع تعمیرات و خدمات گوناگون مربوط به کولر های پرتابل را به افراد مجرب و کارکشته بسپارید. پیشنهاد ما به شما، مجموعه اسنو سرویس ۲۴ است که در همه ساعات شبانه‌روز در اختیار شما خواهد بود. برای مطالعه مطالب بیشتر درباره کولرهای پرتابل و خدمات مربوط به آن، با ما همراه باشید.

کولر گازی پرتابل چیست؟!

اگر نام کولرگازی پرتابل را نشنیده‌اید، باید به شما بگوییم که کولرگازی پرتابل، به‌عنوان وسیله‌ای قابل‌حمل تلقی می‌شود. کولرهای پرتابل قابلیت نصب در مکان‌های مختلف شما را داشته و برخلاف کولرهای پنجره‌ای و اسپیلت‌ها، می‌توانند جابه‌جا شوند. بااین‌حال شباهتی که کولرهای پرتابل با اسپیلت‌ها دارد، ساختار موتور آن است.

باید به این نکته توجه کنید که کولرگازی پرتابل قابلیت مورداستفاده قرار گرفتن در مکان‌های بزرگ را ندارد و علت این امر، توانایی اندک آن است. خدماتی که برای تعمیر کولرگازی پرتابل وجود دارد، از خدمات سایر کولرهای گازی، ساده‌تر است اما بااین‌حال به تخصص و مهارت کارفی احتیاج دارد. در ادامه درباره انواع خدمات و تعمیر کولرگازی پرتابل ، بیشتر مطالعه می‌کنید.

نصب کولرگازی پرتابل

با توجه به‌ویژگی‌های کولرگازی پرتابل ، می‌توان گفت که نصب آن کار بسیار ساده‌ای به‌حساب می‌آید و می‌توانید به‌سادگی خودتان به امور مربوط به نصب آن بپردازید.

بااین‌حال باید توجه کنید که برای نصب آن‌ها، چگونه سیستم تهویه مطبوع به کارکرد مناسب خود برسد. به‌طور مثال باید به این نکته توجه داشته باشید که هوای گرمی که کولرهای گازی از محیط خارج می‌کنند، می‌توانند از طریق پنجره و یا دریچه‌ای از فضای بسته محیط خارج شوند؛ بنابراین با توجه به مسائل ذکرشده باید به این نکته توجه داشت که تا حدودی مکان قرار گرفتن کولر های پرتابل دارای اهمیت است.

علاوه بر مسائل گفته‌شده نکته دیگری که در این مقاله لازم به ذکر است، تشخیص مناسب بودن کیت آدابتور پنجره، با پنجره محیط است. به همین منظور، می‌توانید پنجره را اندازه بگیرید، که بدانید آیا برای پیدا کردن سایز مناسب کیت آدابتور باید برش داده شود و یا دارای اندازه‌ای مناسب است.

برای استفاده از راهنمایی‌های مجموعه اسنو سرویس ۲۴، در ۲۴ ساعت روزانه، می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید و از این مجموعه در رابطه با نصب و حتی تعمیر کولرگازی پرتابل راهنمایی بگیرید.

شارژ کولر گازی پرتابل

پس از نصب کولرگازی پرتابل ، یکی از نکاتی که حتماً باید به آن، توجه کنید، شارژ کردن آن‌هاست. این بخش از خدمات کولرگازی پرتابل ، به دو روش شارژ کامل و شارژ تکمیلی کولرگازی پرتابل صورت می‌پذیرد. قبل از توضیح این روش باید حتماً متذکر شویم که برای شارژ کولرها حتماً باید از افراد متخصص بهره بگیرید؛ چراکه در این روش افراد غیرحرفه‌ای، توانایی این کار را نخواهند داشت.

برای شارژ کولرگازی پرتابل کامل، در ابتدا افراد متخصص، به رفع نشتی گازی که در کولرهای پرتابل می‌پردازند. پس از این مرحله فرد تعمیرکار به‌وسیله وکیوم کردن کل سیستم کولر، هوا و رطوبت داخل آن را کاملاً تخلیه می‌کنند. با تخلیه کردن رطوبت مجود در کولرگازی پرتابل ، نوبت به شارژ کردن گاز آن فرامی‌رسد. بنابراین تعمیرکار میزان موردنیاز گاز را به داخل سیستم وارد می‌کند.

درروش شارژ کردن تکمیلی، احتیاج به طی کردن مسیر فوق نیست و تنها کافی است فرد متخصص، به میزانی که کولرگازی پرتابل شما، به گاز احتیاج دارد، گاز را به سیستم اضافه کند. 

اگر تصمیم به شارژ کردن کولرهای گازی پرتابل خوددارید، به شما نوید می‌دهیم که می‌توانید در هر ساعتی و کاملاً بدون محدودیت زمانی، به کمک مجموعه اسنو سرویس ۲۴، به امور مربوط به شارژ کولرهای گازی و تعمیر کولرگازی پرتابل خود بپردازید.

تعمیر و سرویس کولرگازی پرتابل

ازجمله مشکلاتی که کولرهای گازی پرتابل ممکن است به آن دچار شوند، روشن نشدن است. علاوه بر آن امکان اینکه پس از روشن شدن و یا در هنگام کار کردن، به‌طور ناگهانی خاموش شدن، وجود دارد. برخی از افراد از خنک کردن بسیارکم کولر پرتابل خود شکایت دارند. این مسائل ممکن است بر اثر مشکلات مختلف در سیستم کولر اتفاق بیوفتد و احتیاج به تعمیر کولرگازی پرتابل دارد.

افرادی که در مجموعه اسنو سرویس ۲۴ فعالیت می‌کنند، با تخصص و مهارت فراوانی که دارند، می‌توانند درزمینه هرگونه مشکلی که کولرگازی پرتابل شما در تهران دارای آن است، می‌توانند به شما کمک کنند. این مشکلات می‌تواند شامل خنک نکردن، اشاعه بوی نامطبوع، کاهش باد ساطع‌شده از کولر پرتابل ، خاموش شدن ناگهانی آن و یا هر مشکل دیگری باشد.

همچنین فراموش نکنید که کولرهای پرتابل نیز احتیاج به سرویس کردن دارند. به این دلیل که پس از مدتی، ممکن است عملکرد آن، رو به ضعف گذاشته و بنابراین احتیاج به سرویس کردن خواهد داشت. کافی است تا برای تعمیر کولرگازی پرتابل خود با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

تمامی خدمات مربوط به تعمیر کولر گازی اسنو سرویس 24